Kolorowanki – koncentrowanki

A gdyby tak każda Drużyna Rycerzy MOCy miała taką swoją, zupełnie inną Krainę do uratowania - rozmarzył się na jednym ze spotkań Karol. Zawsze poważnie traktujemy pomysły i wnioski uczestników naszych zajęć. Dlatego też ostateczna formuła gry Rycerze MOCy to efekt kilkuletnich dyskusji i prób, w których uczestniczyło ponad sto dzieciaków w wieku od 6 do 14 lat. Nad rozwinięciem i urealnieniem koncepcji zgłoszonej przez Karola będziemy pracować, a już teraz spieszymy z odpowiedzią na potrzebę indywidualizacji. Przygotowałyśmy specjalne wkładki do pudełka z grą pozwalające każdej Drużynie Rycerzy MOCy stworzyć swoje, unikatowe egzemplarze gry. Dodatkowo wkładki te służą pogłębianiu umiejętności potrzebnych wszystkim Rycerkom oraz Rycerzom MOCy.

Kolorowanki - Koncentrowanki są doskonałym narzędziem do rozwijania uważności, wytrwałości i cierpliwości, bez których nikomu nie uda się odmienić Krainy i uwolnić jej od wpływów Emocjonalnych Wampirów. Przy okazji można też wzbogacić słownictwo związane z rycerskimi zmaganiami. Pierwsze Drużyny już stworzyły swoje wkładki na górną i dolną część pudełka:

Górna część pudełka

Dolna część pudełka

Drużyny Rycerzy MOCy podejmują starania, żeby ich pudełka były wyjątkowe, jednak swoistymi mistrzami w personalizacji pudełek pozostają koty:

Kolorowanki-koncentrowanki do własnego wykorzystania można pobrać korzystając z poniższych linków:

Wkładka do pudełka - górna część

Wkładka do pudełka - dolna część

 

Warto też zapoznać się z instrukcją, jak odpowiednio wydrukować i poskładać Kolorowanki-Koncentrowanki, żeby na pewno pasowały do pudełka:

Instrukcja przygotowania Kolorowanek-Koncentrowanek

A tutaj jeszcze kilka przykładów, unikalnego przygotowania wkładek w własnych egzemplarzy gry: