Rycerze MOCy nadciągają ratować świat!

295896944_555396282951460_6446728406905293851_n

Długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci, które miały już okazję grać w wersję prototypową, gra edukacyjno-terapeutyczna Rycerze MOCy jest już ogólnodostępna! Powstała ona w ramach działalności statutowej Fundacji w odpowiedzi na niedostateczną ilość gier rozwijających umiejętności emocjonalno-społeczne. Co ważne, jest to gra kooperacyjna, czyli taka, która pozwoli nam na chwilę odetchnąć od powszechnej rywalizacji i z dużym zaangażowaniem poćwiczyć współpracę z innymi. Dodatkowo uczestnicy będą mieć możliwość rozwinąć umiejętność formułowania pozytywnych informacji zwrotnych, potocznie zwanych komplementami. O tym, jak istotna to umiejętność i co na jej temat mówią badania naukowe poczytać można tutaj.

Grę edukacyjno-terapeutyczną Rycerze MOCy można kupić w sklepie internetowym prowadzonym przez Fundację. Wszystkie dochody ze sprzedaży gry przeznaczane są na działalność statutową Fundacji, w ramach której planujemy wydawanie kolejnych gier popularyzujących edukację emocjonalną. Link do sklepu: gryemocjonalne.pl

Gra Rycerze MOCy to gra edukacyjno-terapeutyczna, kooperacyjna, stworzona dla rodzin i grup młodych poszukiwaczy przygód. W rozgrywce może brać udział od 2 do 6 osób. Dołączcie do Drużyny Rycerzy MOCy i uratujcie Krainę przed Królem Ciemności i jego sługami! W trakcie gry poznacie swoje mocne strony i nauczycie się je nazywać. Przekonacie się, że ludzie są wyjątkowi i mogą na siebie wpływać słowami.

Słowa mają moc tworzenia rzeczywistości. Miły komplement może ukoić, a słowa pełne nienawiści mogą wręcz fizycznie zaboleć. Dzięki tej grze będziecie mieli szansę poznać moc informacji zwrotnych, które mają potencjał zmieniania świata. To doskonały trening kompetencji emocjonalno-społecznych, które stanowią fundament odporności psychicznej i sukcesów w różnych obszarach życia.

Nasi podopieczni bardzo cieszą się na wspólne zmienianie świata i uwalnianie go od wpływów Króla Ciemności i jego armii Emocjonalnych Wampirów.

Zapraszamy do oglądania filmów animowanych, dzięki którym będzie można poznać historię wprowadzającą do gry Rycerze MOCy.

Rycerze MOCy Gra edukacyjno-terapeutyczna dla dzieci cz. 1

Rycerze MOCy Gra edukacyjno-terapeutyczna dla dzieci cz. 2

Rycerze MOCy Gra edukacyjno-terapeutyczna dla dzieci cz. 3 

A tutaj można zapoznać się z instrukcją gry Rycerze MOCy!

Grę można kupić w sklepie internetowym gryemocjonalne.pl

Zapraszamy do pobierania Kolorowanek-Koncentrowanek pozwalających spersonalizować grę Rycerze MOCy!